27 października 2020 15:28
Imieniny: Iwony, Sabiny, Wincentego
Zmiana w organizacji ruchu
Redaktor: Yvetta Walecka    31.10.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Informujemy, iż w związku z obchodami święta Wszystkich Świętych w obrębie cmentarzy w Gorlicach oraz w Bieczu wprowadzona zostaje czasowa zmiana organizacji ruchu.

Od 31 października do 3 listopada zmieni się organizacja ruchu w obrębie gorlickich nekropolii. Na ul. Cmentarnej ruch odbywał się będzie w jednym kierunku z wjazdem od ulicy Karwacjanów. Wyznaczone zostały także dodatkowe miejsca parkingowe.

Dodatkowe miejsca postojowe:

- ul. Karwacjanów wzdłuż muru cmentarza parafialnego

- ul. 3-go Maja na odcinku od ul. Łukasiewicza do ul. Narutowicza

- parking na terenie Miejskiego Zespołu Szkół nr 5 przy ul. Krakowskiej

- parking na terenie I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kromera - wjazd od ul. Kołłątaja

Miejsca parkingowe przy szkołach będą dostępne: 31 października (od godz.15.00 do 20.00) i 1 listopada (od godz. 7.00 do 20.00), natomiast na ul. 3-go Maja od 31 października do 3 listopada do godz. 22.00.

Ponadto bez zmian obowiązuje parkowanie na istniejących wyznaczonych miejscach postojowych na ulicach w centrum miasta: Mickiewicza, Wróblewskiego, Świeykowskiego, Narutowicza, Kopernika, Krakowskiej, a także na miejscach postojowych przy ul. Karwacjanów za budynkiem Zakładu Pogrzebowego.

Przypominamy, że na istniejących miejscach postojowych w centrum miasta, w strefie płatnego parkowania obowiązuje płatność w dni powszednie w godzinach od 8.00 do 17.00. W soboty oraz niedziele i święta opłaty nie są pobierane.

W Bieczu dojazd do placu parkingowego przy cmentarzu komunalnym odbywać się będzie wyłącznie od ul. Bochniewicza, a następnie jednokierunkowo w ul. Harta.

Zmiana organizacji ruchu w Bieczu obowiązuje od 31 października od godziny 15.00 do 4 listopada 2019 roku.

Źródło KPP w Gorlicach