18 września 2020 10:57
Zapraszamy na świętowanie do Wysowej-Zdroju
Redaktor: Yvetta Walecka    02.08.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Uzdrowisko Wysowa SA oraz Wysowianka- naturalna woda mineralna zaprasza na Jubileusz 60-lecia Uzdrowiska Wysowa S.A i 70-lecia Rozlewni Wód Mineralnych Wysowianka, który odbędzie się  11 sierpnia 2019 w Wysowej-Zdroju, Park Zdrojowy, start od godziny 14.00. Gwiazdami wieczoru będą kabaret Formacja Chatelet, zanany z licznych występów na kabaretonach  organizowanych w całej Polsce, oraz autorzy niezapomnianego hitu „Oprócz błękitnego nieba” – zespół Golden Life.

Goście mogą liczyć  również na występy lokalnych zespołów, takich jak T.F.B., Krusher, czy łemkowskiego zespołu Rut Uwitych. Dla fanów piłki nożnej odbędą się warsztaty podstawowych trików piłkarskich, połączane z pokazem Freestyl’u z piłą. Dla małych gości przewidziano liczne dmuchane zjeżdżalnie, karuzele i inne atrakcje. Miłośnicy jazdy konnej będą mogli popisać się swoimi umiejętnościami w siodle lub zasmakować przejażdżki bryczką a tancerze bawić się będą w rytmach zespołu „New Time”.
Dla sympatyków SPA&Wellness prowadzone będą konsultacje kosmetyczne oraz fizjoterapeutyczne przez specjalistów z Uzdrowiska Wysowa S.A. Na stoisku „Wysowianki” będzie można poznać etapy procesu produkcyjnego wody mineralnej w butelkach PET , pełną ofertę wodną oraz skosztować każdej z wód. Dodatkowo przewidujemy liczne stoiska handlowe oraz stoiska zaprzyjaźnionych uzdrowisk z województwa małopolskiego i podkarpackiego.
Pijalnia wód mineralnych przeistoczy się w galerię, gdzie będą wystawione historyczne fotografie i pamiątki sprzed lat. W takcie jubileuszu przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy przez Stowarzyszenie Sursum Corda, a zebrana kwota zostanie przeznaczona na rehabilitację i leczenie dla Natalii Pruchniewicz. Niewątpliwie zbliżający się wielkimi krokami Jubileusz 60-lecia Uzdrowiska Wysowa S.A. i 70-lecia Rozlewni Wód Mineralnych to niezwykłe wydarzenie, które po prostu trzeba uczcić!