Facebook
18 września 2020 09:23
Imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Jubileusz ZSCKR w Hańczowej
Redaktor: Yvetta Walecka    25.09.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej obchodził jubileusz 55.lecia. W uroczystościach wzięła udział m.in. Starosta Gorlicki Maria Gubała.

 

 Rok 2019 jest szczególny dla całej społeczności Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jana Pawła II w Hańczowej, gdyż mija właśnie 55 lat od momentu, gdy pierwsi uczniowie przekroczyli mury tej szacownej placówki.
Uroczyste obchody rozpoczęły się mszą świętą, po zakończeniu której wszyscy udali się do szkoły.

W murach „55.latki” gości powitał dyrektor placówki Wojciech Pękala, przedstawiając historię szkoły. Po jego wystąpieniu przyszedł czas na życzenia i gratulacje, które składali m.in. Poseł na Sejm RP Barbara Bartuś, dyrektor Departamentu Spraw Społecznych i Oświaty Rolniczej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi Robert Jakubik oraz Starosta Gorlicki Maria Gubała.

Przyszło mi dzisiaj z Państwem świętować jubileusz 55-lecia Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej. Mam wrażenie, że w to dzisiejsze święto wzruszają się nawet zacne, szkolne mury, przyjazne i wyczekujące, gdyż to  spotkanie łączy w sobie zapisane karty 55-letnich wydarzeń szkoły – mówiła do zebranych starosta Maria Gubała. O Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej można by mówić wiele i długo. Na przestrzeni lat szkoła zmieniała swoje oblicze, strukturę. W istocie jednak pozostała taka sama - jest nie tylko ważną i nieodzowną częścią lokalnej rzeczywistości, ale jest też częścią życia całej społeczności szkolnej. Szczególne podziękowania kieruję do wspaniałych pedagogów, którzy tworzyli historię Szkoły i dorobek wielu pokoleń, którzy niezwykłą postawą, zaangażowaniem i talentem pedagogicznym utorowali drogę do dzisiejszych sukcesów Szkoły. Jestem przekonana, że trud Dyrekcji i Grona Pedagogicznego pozwoli na dalsze budowanie chlubnej historii szkoły, a kolejne roczniki absolwentów będą szczyciły się przynależnością do wspólnoty Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej.

Uroczystości uświetnił występ Orkiestry Dętej z Dominikowic pod batutą Romana Korbicza.

Zdjęcia ZSCKR w Hańczowej

1.
image001.jpg
2.
image003.jpg
3.
image004.jpg
4.
image005.jpg
5.
image009.jpg
6.
image011.jpg
7.
image015.jpg
8.
image018.jpg
9.
image020.jpg
10.
image029.jpg
11.
image030.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl