10 sierpnia 2020 23:42
Imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzyńca
Dodatkowe środki z PFRON dla Małopolski
Redaktor: Yvetta Walecka    29.10.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Województwo Małopolskie otrzyma jeszcze więcej środków z PFRON na realizację zadań z zakresu rehabilitacji społecznej i zawodowej. Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych podjął uchwałę w sprawie ponownego podziału środków finansowych Funduszu na 2019 rok.  Na podstawie uchwały Województwo Małopolskie otrzyma dodatkowe 3 501 608,00 zł, co łącznie da kwotę 93 634 844,00 zł na bieżący rok.

Powiatowy Konkurs Piosenki Różnej
Redaktor: Yvetta Walecka    24.10.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Za nami kolejny Powiatowy Konkurs Piosenki Różnej organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach. Znamy zwycięzców.

Konsultacje programu współpracy
Redaktor: Yvetta Walecka    24.10.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Zarząd Powiatu Gorlickiego zaprasza organizacje pozarządowe z terenu powiatu gorlickiego do konsultacji „Programu współpracy powiatu gorlickiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020”. Konsultacje trwać będą od dnia 24 października 2019 r. do 6 listopada 2019 r.
Więcej informacji TUTAJ

Maluch+ 2020  można zgłaszać oferty do kolejnej edycji programu
Redaktor: Yvetta Walecka    24.10.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Celem programu jest zwiększenie dostępności terytorialnej miejsc opieki w żłobkach, klubach dziecięcych i u dziennych opiekunów  dla wszystkich dzieci, w tym niepełnosprawnych oraz wymagających szczególnej opieki, a także podwyższenia standardów opieki.

Zaproszenie na XI sesję Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Yvetta Walecka    24.10.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Przewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego Mirosław Waląg zwołuje XI sesję Rady  Powiatu Gorlickiego, która odbędzie się 31 października 2019 r. o godz.: 10.00 w sali 104 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gorlicach przy ul. Bieckiej 3.

Kolejna promesa dla Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Yvetta Walecka    23.10.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Po raz kolejny w tym roku Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji przyznał małopolskim jednostkom samorządu terytorialnego promesy na dofinansowanie zadań związanych z usuwaniem skutków klęsk żywiołowych. Wsparcie  w wysokości 840 tys. złotych, uzyskał m.in. Powiat Gorlicki.

Ruszył konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku 2019
Redaktor: Yvetta Walecka    22.10.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Ruszyła kolejna edycja Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2019, skierowanego do mikroprzedsiębiorstw, zatrudniających nie więcej niż 10 pracowników oraz o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro. Celem Konkursu jest promocja nowoczesnych inicjatyw, które wyróżnia nie tylko efektywność, ale również zaangażowanie i społeczna odpowiedzialność.

Złota Polska Jesień w DPS przy ul. Michalusa
Redaktor: Yvetta Walecka    22.10.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

W Domu Pomocy Społecznej przy ul. Michalusa zorganizowano imprezę integracyjną pod nazwą „Złota Polska Jesień”. W imprezie uczestniczyła Starosta Gorlicki Maria Gubała.

Warsztaty ekologiczno-edukacyjne dla uczniów
Redaktor: Yvetta Walecka    21.10.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Zarząd Oddziału Ligi Ochrony Przyrody w Gorlicach zorganizował zajęcia edukacyjne w Parku Przyrodniczo-Geologicznym w Bobowej, dla uczniów wszystkich typów szkół, którzy są członkami Szkolnych Kół LOP i nauczycieli szkół podstawowych i średnich z powiatu gorlickiego.

Obradowali w terenie
Redaktor: Yvetta Walecka    18.10.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Członkowie Komisji Inwestycji i Ochrony Środowiska obradowali w terenie, przyglądając się z bliska ukończonym inwestycjom jak i tym realizowanym obecnie  przez Powiat Gorlicki.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 16 - 30 z 3383